U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.

Laatste Nieuws

Storm Boxum Nederlands kampioen op de 100 meter schoolslag! 

Bij de Jaargangfinale in Dordrecht op 30 juni 2019 zwom Storm zich op de 100 meter schoolslag in een zinderende race naar de eerste plaats van het erepodium. Zijn fenomenale eindtijd 1.20.26 bezorgde hem de gouden plak.

Afbeeldingsgalerie

Sponsor ZV 44!

 

SponsorKliks - laatste stand

 

Bestuur en functionarissen

 Bestuur

 Voorzitter

 Jasper Worst 

 voorzitter@zv44.nl

 Secretaris

 Wilma van Es

 secretariaat@zv44.nl

 Penningmeester

 Suzanne Polinder

 penningmeester@zv44.nl

 Algemeen Lid

 Henrico Polinder

 

 Algemeen Lid

 Rien van den Berg

 

 Functionarissen

 VOF

 Angelique Schuurman

 vof@zv44.nl 

 Inschrijvingen

 Roelof Liezen

 inschrijvingen@zv44.nl 

 

 Jasper Worst

 inschrijvingen@zv44.nl 

 Depot

 Mariëlle Kragt

 depot@zv44.nl 

 Kleding

 

 kleding@zv44.nl 

 Sponsorcommissie

 

 sponsoring@zv44.nl 

 PR & Communicatie

 Miranda Klink

 media@zv44.nl

 

 Marjolein Sakkers

 

 Ledenadministratie

 Arjan Riezebos

 ledenadministratie@zv44.nl

 Vrijwilligerszaken

 Annieke Korterik

 vrijwilligers@zv44.nl 

 Jeugdbestuur

 Robin van den Berg

 jeugdbestuur@zv44.nl

 

 Ian van der Pal

 

 

 Vince van der Pal

 

 

 Naomi Polinder

 

 

 Carlein Polinder

 

Vertrouwenscontactpersoon

 

 Mevrouw S. Roest

 06-27042675

 

Cookie-beleid

Deze site maakt gebruik van cookies om informatie op uw computer op te slaan.

Gaat u akkoord?