U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.

Laatste Nieuws

Woensdagavond 17 april 2019 nam voorzitter Jasper Worst een cheque van maar liefst € 341,19 in ontvangst. Een fantastisch resultaat van de Rabobank Clubkas Campagne 2019! 

Afbeeldingsgalerie

Sponsor ZV 44!

 

SponsorKliks - laatste stand

 

Bestuur en functionarissen

 Bestuur

 Voorzitter

 Jasper Worst 

 voorzitter@zv44.nl

 Secretaris

 Wilma van Es

 secretariaat@zv44.nl

 Penningmeester

 Suzanne Polinder

 penningmeester@zv44.nl

 Algemeen Lid

 Henrico Polinder

 

 Algemeen Lid

 Rien van den Berg

 

 Functionarissen

 VOF

 Angelique Schuurman

 vof@zv44.nl 

 Inschrijvingen

 Roelof Liezen

 inschrijvingen@zv44.nl 

 

 Jasper Worst

 inschrijvingen@zv44.nl 

 Depot

 Mariëlle Kragt

 depot@zv44.nl 

 Kleding

 

 kleding@zv44.nl 

 Sponsorcommissie

 

 sponsoring@zv44.nl 

 PR & Communicatie

 Miranda Klink

 media@zv44.nl

 

 Marjolein Sakkers

 

 Ledenadministratie

 Arjan Riezebos

 ledenadministratie@zv44.nl

 Vrijwilligerszaken

 Annieke Korterik

 vrijwilligers@zv44.nl 

 Jeugdbestuur

 Indy Joan Posthuma

 jeugdbestuur@zv44.nl

 

 Ruben Hoeve

 

 

 Robin van den Berg

 

 

 Lindsey Berghuis

 

 

 Naomi Polinder

 

Vertrouwenscontactpersoon

 

 Mevrouw S. Roest

 06-27042675

 

Cookie-beleid

Deze site maakt gebruik van cookies om informatie op uw computer op te slaan.

Gaat u akkoord?