U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.

Laatste Nieuws

Woensdagavond 17 april 2019 nam voorzitter Jasper Worst een cheque van maar liefst € 341,19 in ontvangst. Een fantastisch resultaat van de Rabobank Clubkas Campagne 2019! 

Afbeeldingsgalerie

Sponsor ZV 44!

 

SponsorKliks - laatste stand

 

Contact

ZV 44 heeft als thuisbasis het schitterende Zwembad De Vrolijkheid.

Adres:

Zwembad De Vrolijkheid

Ossenkamp 7

8024 AG Zwolle

Telefoon 038-4550689

ZV 44 verenigingsinformatie

Algemeen e-mailadres: info@zv44.nl

Ledenadministratie: ledenadministratie@zv44.nl

ZV 44 is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel Oost Nederland onder nummer 63464039.

 Alle e-mailadressen   
 Algemeen  info@zv44.nl  Ledenadministratie     ledenadministratie@zv44.nl
 Trainers  trainers@zv44.nl  Wedstrijdinschrijvingen  inschrijvingen@zv44.nl
 Voorzitter  voorzitter@zv44.nl  Sponsorcommissie     sponsoring@zv44.nl
 Penningmeester  penningmeester@zv44.nl  PR & Communicatie  media@zv44.nl
 Secretariaat  secretariaat@zv44.nl  Webmaster  webmaster@zv44.nl

Cookie-beleid

Deze site maakt gebruik van cookies om informatie op uw computer op te slaan.

Gaat u akkoord?