U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.

Laatste Nieuws

Storm Boxum Nederlands kampioen op de 100 meter schoolslag! 

Bij de Jaargangfinale in Dordrecht op 30 juni 2019 zwom Storm zich op de 100 meter schoolslag in een zinderende race naar de eerste plaats van het erepodium. Zijn fenomenale eindtijd 1.20.26 bezorgde hem de gouden plak.

Afbeeldingsgalerie

Sponsor ZV 44!

 

SponsorKliks - laatste stand

 

Contact

ZV 44 heeft als thuisbasis het schitterende Zwembad De Vrolijkheid.

Adres:

Zwembad De Vrolijkheid

Ossenkamp 7

8024 AG Zwolle

Telefoon 038-4550689

ZV 44 verenigingsinformatie

Algemeen e-mailadres: info@zv44.nl

Ledenadministratie: ledenadministratie@zv44.nl

ZV 44 is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel Oost Nederland onder nummer 63464039.

Bankrekening: NL28RABO0304199990

 Alle e-mailadressen   
 Algemeen  info@zv44.nl  Ledenadministratie     ledenadministratie@zv44.nl
 Trainers  trainers@zv44.nl  Wedstrijdinschrijvingen  inschrijvingen@zv44.nl
 Voorzitter  voorzitter@zv44.nl  Sponsorcommissie     sponsoring@zv44.nl
 Penningmeester  penningmeester@zv44.nl  PR & Communicatie  media@zv44.nl
 Secretariaat  secretariaat@zv44.nl  Webmaster  webmaster@zv44.nl

Cookie-beleid

Deze site maakt gebruik van cookies om informatie op uw computer op te slaan.

Gaat u akkoord?