ZV 44 verenigings- en contact informatie

Postadres secretariaat:
Elzenmos 140
8043 MZ Zwolle
Nederland

Rekeningnummer (IBAN): NL28RABO0304199990

ZV 44 is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel Oost Nederland onder nummer 63464039.

E-mailadressen

Neem contact met ons op

Contactpersoon
E-mailadres
Algemeen
info@zv44.nl
Bestuur
bestuur@zv44.nl
Trainers
trainers@zv44.nl
Voorzitter
voorzitter@zv44.nl
Penningmeester
penningmeester@zv44.nl
Secretariaat
secretariaat@zv44.nl
Ledenadministratie
ledenadministratie@zv44.nl
Inschrijvingen
inschrijvingen@zv44.nl
Sponsorcommissie
sponsoring@zv44.nl
PR & Communicatie
media@zv44.nl
Webmaster
webmaster@zv44.nl
Vertrouwenspersoon
vertrouwenspersoon@zv44.nl


Hieronder kun je ons een bericht sturen; als je graag teruggebeld wilt worden, vermeld dan ook even je telefoonnummer waarop we je kunnen bereiken. 

Onze thuisbasis: Zwembad de Vrolijkheid

Ossenkamp 7, 8024 AG Zwolle