foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

zwemmen met plezier!

Contactgegevens

ZV 44 heeft als thuisbasis het schitterende, in 2012 geopende nieuwe Zwolse zwembad, Zwembad De Vrolijkheid.

Adres

Zwembad De Vrolijkheid
Ossenkamp 7
8024 AG Zwolle
Telefoon 038-4550689

ZV 44 verenigingsinformatie

Algemeen postadres

Secretariaat ZV 44
Strodekkerstraat 32
8043 DD Zwolle

Ledenadministratie

Ledenadministratie ZV 44
Strodekkerstraat 32
8043 DD Zwolle

Bank

RABO - IBAN: NL28 RABO 0304 1999 90

ZV 44 is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel (KvK-nummer 63464039).


E-mailadressen      
Algemeen e-mailadres info@zv44.nl Ledenadministratie ledenadministratie@zv44.nl
Voorzitter voorzitter@zv44.nl Wedstrijdinschrijvingen inschrijvingen@zv44.nl
Penningmeester penningmeester@zv44.nl Sponsorcommissie sponsor@zv44.nl
Secretariaat secretariaat@zv44.nl Webmaster webmaster@zv44.nl
Jeugdbestuur jeugdbestuur@zv44.nl Trainers trainers@zv44.nl
Verenigings official functionaris vof@zv44.nl





Contactformulier

Gebruik onderstaand formulier om contact met ZV 44 op te nemen.

captcharefresh

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com